GALAFARM Примогал, сируп за искашлување, 100 мл

GALAFARM Примогал, сируп за искашлување, 100 мл
102,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
011940C
favorite_border

Опис на производот

Сируп со екстракти од корен на јаглика и херба на тимјан. Примогал® сирупот го олеснува искашлувањето кај настинка и грип проследени со кашлица.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се