GALAFARM Silk Пантенол 5% раствор 100 мл

GALAFARM Silk Пантенол 5% раствор 100 мл
131,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034598C
favorite_border

Опис на производот

Пантенол раствор 5% за нега на сува, груба и испукана кожа.

  • Помага при обновување на кожата и одржување на нејзината природна влажност и еластичност, особено по изложување на сончеви зраци
  • Ја смирува и омекнува кожата после бричење или депилација
  • Се препорачува и за нега на сува и оштетена коса
  • Oсобено практичен за прецизно дозирање

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се