GALAFARM Silk Течен депилатор, 140 мл

GALAFARM Silk Течен депилатор, 140 мл
300,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
004038C
favorite_border

Опис на производот

Силк® рол-он

Природна смеса за депилација. Природна “шеќерна” депилација за ефикасно и речиси безболно отстранување на несаканите влакна од корен. Кожата останува мазна и нежна и до 4 недели.

Пакување: 140 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се