GALAFARM Скабигал емулзија за шуга и срамни вошки 100 мл

GALAFARM Скабигал емулзија за шуга и срамни вошки 100 мл
135,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
011089C
favorite_border

Опис на производот

Скабигал емулзијата се користи за третман на 

  • Скабиес (шуга)
  • Педикулозис педис (срамни вошки)

Нето-тежина: 100 мл

Содржина

Состав: 

100 мл емулзија содржи 25,0 г бензил бензоат.

Помошни состојки: прочистена вода, олеинска киселина, триетаноламин.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се