GALAFARM Слезогал сируп, 100 мл

GALAFARM Слезогал сируп, 100 мл
102,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003958C
favorite_border

Опис на производот

  • Сируп со екстракт од корен на бел слез
  • Го ублажува кашлањето
  • Помага при воспаление и иритација на слузницата на дишните патишта

Пакување: 100 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се