GALAFARM Течна пудра, 100 мл

GALAFARM Течна пудра, 100 мл
128,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002644C
favorite_border

Опис на производот

Благо адстрингентно, антипруритивно дејство и лади.

Пакување: 100 мл

Содржина

Употреба: за симптоматски третман на кожни промени пратени со јадеж (при алергија, убоди од инсекти, екземи, сипаници).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се