GALAFARM Течна пудра со анестезин, 140 г

GALAFARM Течна пудра со анестезин, 140 г
134,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
002645C
favorite_border

Опис на производот

Локално анестетско, благо адстрингентно, антипруритивно дејство и лади.

Пакување: 100 мл

Содржина

Употреба: за симптоматски третман на кожни промени пратени со јадеж (при алергија, убоди од инсекти, екземи, сипаници).

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се