GALAPRO Дентален гел со прополис за деца, 30 г

GALAPRO Дентален гел со прополис за деца, 30 г
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Категорија
Бренд
Шифра
003965C
favorite_border

Опис на производот

Гелот со прополис ги ублажува:

  • Болките при никнување на запчиња
  • Лесни инфекции во усната шуплина
  • Забоболка, афти

Поседува антибактериски, антивирусни, антифунгални и антиинфламаторни својства.

Пакување: 30 г

Содржина

Состав: 100 г гел содржи 20% пропиленгликолен раствор на прополис 25,00 г, етерно масло од камилица и етерно масло од нане.

Начин на употреба: гелот се нанесува со врвот на прстот, во количина која ја покрива целата површина на непцата и се масира со благи кружни движења.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се