GALAPRO Прополис спреј за уста и грло, 30 мл

GALAPRO Прополис спреј за уста и грло, 30 мл
211,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003960C
favorite_border

Опис на производот

  • Галапро спреј за уста и грло со прополис
  • Галапро спрејот за уста и грло наменет е за нега на грлото и усната шуплина

Пакување: 30 мл.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се