GALENIUS FARM Хидроген 6%, 100 мл

GALENIUS FARM Хидроген 6%, 100 мл
28,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Шифра
010099C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Хидроген за развивање на боја и белење на коса. Измешајте еднаква количина од растворот и бојата за коса.

Да се чува на температура до 25 ºC.

Пакување: 100 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се