GANASSINI Алкагин купка за интимна нега, 250 мл

GANASSINI Алкагин купка за интимна нега, 250 мл
725,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
034916C
favorite_border

Опис на производот

Купка за интимна хигиена со слабо алкална pH (7.5) наменета за интимна хигиена за надворешна употреба. Нејзиното благотворно дејство се должи на присутните растителни екстракти (невен, слез, липа).

  • Погодна за секојдневна употреба
  • Идеално за хигиена на новороденчиња и деца
  • За секојдневна употреба

Пакување: 250 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се