GANASSINI Тонимер лаб софт спреј, 125 мл

GANASSINI Тонимер лаб софт спреј, 125 мл
341,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
025703C
favorite_border

Опис на производот

Изотоничен, стерилен раствор на морска вода, во форма на спреј, за хигиена на назалната мукоза.

  • Хидрира, чисти и спречува појава на горни респираторни инфекции
  • За возрасни и деца над 3 годишна возраст

Пакување: 125 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се