GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со мед и пчелин восок, 340 мл

Garnier Botanic Therapy Hair Remedy honey treasures acacia honey & beeswax maska za kosa so med i pcelin vosok
GARNIER Botanic Therapy Маска за коса со мед и пчелин восок, 340 мл
331,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045266C
favorite_border

Опис на производот

Garnier Botanic Therapy Hair Remedy honey treasures acacia honey & beeswax Маска за оштетена коса склона кон кршење.

  • Збогатена со пчелин восок и мед
  • Ги пополнува пукнатините на влакната, ја обновува и штити косата од кршење

Пакување: 340 мл

Содржина

Состав: Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Mel / Honey, Cera Alba / Beeswax, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Tartaric Acid, Benzoic Acid, Caramel, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance.

Употреба: Нанесете после миење на косата и оставете 1 минута, а потоа исплакнете. Во случај на контакт со очите веднаш темелно исплакнете со вода. Не голтајте. Чувајте вон дофат на деца.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се