GARNIER Botanic Therapy Шампон со мед и прополис 400 мл

GARNIER Botanic Therapy Шампон со мед и прополис 400 мл
225,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
045256C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Шампон за многу оштетена коса со расцветани краеви. Формула збогатена со мед и екстракт од прополис. Ја обновува и заштитува оштетената коса од коренот до врвовите. Обновена и негувана, косата изгледа сјајно и здраво.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се