GARNIER Color Naturals Natural Ash Blonde Фарба за коса, број 7.1

GARNIER Color Naturals nourishing permanent hair color 7.1 Ash Blonde farba za kosa
GARNIER Color Naturals Natural Ash Blonde Фарба за коса, број 7.1
212,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014406C
favorite_border

Опис на производот

  • Color Naturals 7,10 Ash Blond
  • Боја за коса со три масла за дополнителна нега

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се