GARNIER Color Naturals Natural Black Фарба за коса, број 1

GARNIER Color Naturals Natural Black Фарба за коса, број 1
199,00 ден.
169,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
003638C
favorite_border

Опис на производот

Color Naturals 1 Natural Black, црна боја за коса со пет масла за дополнителна нега.

  • 4Х Посилна коса
  • Трајна негувачка крем боја со обновувачки балсам кој содржи 5 масла (авокадо, маслинка, шеа, брусница и арган) за негувана, свиленкаста, сјајна коса и подобра боја
  • 100% совршено покривање и на најдолготрајните седи влакна

Пакување: 1 боја за коса, хидроген, балсам за нега на косата после фарбање и ракавици

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се