GARNIER Color Naturals Natural Blonde Фарба за коса, број 7

GARNIER Color Naturals Natural Blonde Фарба за коса, број 7
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
003641C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Color Naturals 7 Blond, боја за коса со три масла за дополнителна нега.

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се