GARNIER Color Naturals Natural Light Brown Фарба за коса, број 5

GARNIER Color Naturals Natural Light Brown Фарба за коса, број 5
182,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
008052C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Color Naturals 5 Light Brown, боја за коса со три масла за дополнителна нега.

Пакување: 1 боја за коса

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се