GARNIER Fructis Hair Food Какао маска за коса, 390 мл

GARNIER Fructis Hair Food Какао маска за коса, 390 мл
381,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053287C
favorite_border

Опис на производот

Маска за сува коса од какао путер за непослушна коса тешка за обликување. Интензивен третман за коса 3 во 1, може да се користи како регенератор, маска со плакнење на косата или регенератор без плакнење на косата.

  • Веган формула со 97% состојки од природно потекло
  • 99% биоразградлива формула
  • Дерматолошки тестирано
  • Со растително масло - фер тргуван какао путер од брегот на слоновата коска
  • Без силикон за природен допир на косата

Пакување: 390 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се