GARNIER Fructis Hair Food Папаја маска за коса, 390 мл

GARNIER Fructis Hair Food Папаја маска за коса, 390 мл
381,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050931C
favorite_border

Опис на производот

Хранлива маска за оштетена коса од папаја. Остава чувство на супер негувана и изглед на екстра сјајна коса. Интензивен третман за коса 3 во 1 може да се користи како регенератор, маска со плакнење на косата или регенератор без плакнење на косата.

  • 98% состојки од природно потекло - помешано со папаја и алма
  • 100% веганска формула, нема состојки или нуспроизводи од животинско потекло
  • Без силикон

Пакување: 390 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се