GARNIER Мицеларна вода за чистење лице, 400 мл

GARNIER Мицеларна вода за чистење лице, 400 мл
297,00 ден.
252,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
024852C
favorite_border

Опис на производот

Мицерална вода за вадење шминка, за сува и чувствителна кожа на лице.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се