GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Дневна ББ крема класик, светла нијанса

GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Дневна ББ крема класик, светла нијанса
380,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020617C
favorite_border

Опис на производот

Новата формула, збогатена со хијалуронска киселина, екстракт од алое вера и минерални пигменти, се прилагодува на природната боја на тенот, оставајќи ја кожата да дише.

Предностите на оваа ББ крема се овозможување на сите чекори на дневната нега: подлога + хидратантна крема + УВ заштита.

Моментално го изедначува тенот, ги смалува знаците на умор и дава сјајност на тенот. Лесната формула обезбедува 24 часовна интензивна хидратацијата и помага во заштита на кожата од УВ зраците.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се