GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Дневна ББ крема за комбинирана до масна кожа, медиум нијанса, 50 мл

GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Дневна ББ крема за комбинирана до масна кожа, медиум нијанса, 50 мл
402,00 ден.
322,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020238C
favorite_border

Опис на производот

Новата формула, збогатена со хијалуронска киселина, екстракт од алое вера и минерални пигменти, се прилагодува на природната боја на тенот, оставајќи ја кожата да дише.

Предностите на оваа ББ крема се овозможување на сите чекори на дневната нега: подлога + хидратантна крема + УВ заштита.

Моментално го изедначува тенот, ги смалува знаците на умор и дава сјајност на тенот. Лесната формула обезбедува 24 часовна интензивна хидратацијата и помага во заштита на кожата од УВ зраците.

Пакување: 50 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се