GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Гел за миење лице со хијалуронска киселина и алое, 200 мл

Garnier Skin Naturals Gel-Wash Hyaluronic Aloe gel za lice so aloe i hijaluronska kiselina
GARNIER Skin Naturals Hyaluronic Aloe Гел за миење лице со хијалуронска киселина и алое, 200 мл
253,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
050932C
favorite_border

Опис на производот

Garnier Skin Naturals Gel-Wash Hyaluronic Aloe - Хијалуронски алое гел за миење лице

  • За сите типови кожа, дури за чувствителна кожа
  • Веганска формула - без состојки или нуспроизводи од животинско потекло
  • Дерматолошки тестирано
  • Со 97% природни состојки
  • Збогатен со органско алое вера и хијалуронска киселина
  • Ефикасно го отстранува вишокот на себум и нечистотија, а порите ги прави помалку видливи

Пакување: 200 мл

Содржина

Состав: aqua / water, glycerin, sodium lauryl sulfate, coco-glucoside, coco-betaine, aloe barbadensis leaf juice powder, vitis vinifera fruit water, grapefruit water, sodium chloride, sodium hyaluronate, sodium hydroxide, citric acid, pentylene glycol, salicylic acid, parfum / fragrance.

Употреба: нанесете еднаш дневно на влажна кожа и нежно масирајте го лицето. Исплакнете. Избегнувајте го подрачјето околу очите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се