GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Маска за лице за супер хидратација за дехидрирана кожа, 28 г

garnier skin naturals hydra bomb sheet mask super hydrating + replumping hyaluronic acid + extract of pomegranate for dehydrated skin dehidrirana koza, maska so hijaluronska kiselina i kalinka
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Маска за лице за супер хидратација за дехидрирана кожа, 28 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047819C
favorite_border

Опис на производот

Hydra Bomb Маска за супер хидратација за дехидрирана кожа со екстракт од калинка + хијалуронска киселина. Ја прави кожата да изгледа посјајна, со подмладен тен.

  • Веган формула
  • Биоразградлива формула

Пакување: 28 г

Содржина

Употреба:

  • Отворете ја маската и ставете ја на исчистено лице. Прилагодете ја маската на контурите на вашето лице.
  • Оставете да делува 15 минути. Отстранете ја маската.
  • Нежно масирајте или употребете памук за да го отстраните вишокот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се