GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Маска за супер хидратација за нормална до комбинирана кожа, 28 г

garnier skin naturals hydra bomb sheet mask super hydrating + rebalancing hyaluronic acid + extract of green tea maska za lice so hijaluronska kiselina i zelen caj
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Маска за супер хидратација за нормална до комбинирана кожа, 28 г
124,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
047818C
favorite_border

Опис на производот

Garnier Skin Naturals Hydra Bomb Маска за лице за супер хидратација и чувство на свежина за нормална до комбинирана кожа со екстракт од зелен чај + хијалуронска киселина. Оваа маска интензивно ја хидратизира и освежува кожата, а порите ги прави помалку видливи.

  • Супер хидрира и ребалансира
  • Веган формула
  • Биоразградлива формула

Пакување: 28 г

Содржина

Употреба:

  1. Отворете ја маската и ставете ја на исчистено лице. Прилагодете ја маската на контурите на вашето лице.
  2. Оставете да делува 15 минути. Отстранете ја маската.
  3. Нежно масирајте или употребете памук за да го отстраните вишокот.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се