GILLETTE Blue 3 Simple Брич, 4 парчиња

GILLETTE Blue 3 Simple Брич, 4 парчиња
211,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
048453C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Бричеви за еднократна употреба
  • Со три сечила

Пакување: 4 бричеви

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се