GILLETTE Fusion 5 Брич + заменски сечила

GILLETTE Fusion 5 bric
GILLETTE Fusion 5 Брич + заменски сечила
746,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
014828C
favorite_border

Опис на производот

  • Пет сечила против триење и одговара на сите жилети со 5 сечила на Gillette (со исклучок на GilletteLabs)
  • Лента со ефект на подмачкување за удобност и лизгање
  • Ергономската рачка е дизајнирана за подобра контрола во влажни услови
  • Прецизниот тример на задната страна е совршен за тешко достапни места
  • 1 полнење на сечилото за бричење е еднакво на еден месец бричење

Пакување: брич + две заменски сечила.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се