GILLETTE Fusion 5 Заменски сечила, 2 патрони

GILLETTE Fusion 5 bric
GILLETTE Fusion 5 Заменски сечила, 2 патрони
669,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
006612C
favorite_border

Опис на производот

  • Заменски патрони со 5 сечила оптимално распоредени за да се намали затегнувањето и повлекувањето на кожата
  • Се приспособуваат на обликот на вашето лице, и овозможуваат нежно бричење

Пакување: 2 заменски патрони.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се