GILLETTE Mach3 Start Брич + заменски сечила

GILLETTE Mach3 Start Брич + заменски сечила
403,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041602C
favorite_border

Опис на производот

  • Жилетот Gillette за мажи со сечила поцврсти од челик остануваат поостри подолго (наспроти Sensor3)
  • Секое полнење на сечилото за бричење е дизајнирано да трае до 15 удобни бричења
  • Се одликува со три DuraComfort сечила и архитектура со отворени сечила за лесно плакнење
  • Лентата за подмачкување се лизга за да помогне во заштитата на вашата кожа од црвенило
  • Експертно избалансиран и тежински за одлично искуство за бричење
  • Одговара на сите рачки Mach3

Пакување: брич + две заменски сечила

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се