GILLETTE Mach3 Turbo Брич

GILLETTE Mach3 Turbo bric
GILLETTE Mach3 Turbo Брич
341,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
030211C
favorite_border

Опис на производот

  • Машки брич Gillette MACH3 Turbo - Дизајниран со прецизно исечен челик со три сечила
  • Поостри ножеви за непречено лизгање по кожата (наспроти Blue3)
  • Лента за лубрикант - долготрајна мека лента за подмачкување

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се