GILLETTE Venus Comfort Glide Breeze Брич за жени со 2 заменски сечила

Gillette Venus ComfortGlide Breeze 2 pcs bric so rezervni zamenski patroni
GILLETTE Venus Comfort Glide Breeze Брич за жени со 2 заменски сечила
821,00 ден.
657,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Акција
Шифра
035390C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Venus ComfortGlide Breeze - Брич за жени.

  • Со гел лента
  • Со 3 сечила за бричење 
  • Не е потребен крем за бричење, само навлажнете и избричете

Пакување: 1 брич + 2 заменски сечила.

Содржина

Чувајте го подалеку од дофат на деца

Не ги бришете ножевите

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се