GILLETTE Venus Deluxe Smooth Swirl Брич за жени со заменско сечило

Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl 1 pc  bric so rezervni zamenski patroni
GILLETTE Venus Deluxe Smooth Swirl Брич за жени со заменско сечило
942,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
039826C
favorite_border

Опис на производот

Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl - Брич за жени

  • Приспособлив дизајн: Вградената флексибилна топка на бричот се прилагодува на контурите на вашето тело
  • Со гел лента за подмачкување и лента за навлажнување за поголема заштита
  • Со 5 сечила за бричење 
  • Не е потребен крем за бричење, само навлажнете и избричете

Пакување: 1 брич + заменско сечило.

Содржина

Чувајте го подалеку од дофат на деца.

Не ги бришете ножевите.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се