GLAMM Четка за коса и огледало, со преклоп

Glamm Hair brush and mirror cetka za kosa i ogledalo
GLAMM Четка за коса и огледало, со преклоп
126,00 ден.
95,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043221C
favorite_border

Опис на производот

Glamm Hair brush and mirror - Четка за коса и огледало со преклоп

Пакување: 1 четка.

Содржина

Состав: пластика, стакло, гума.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се