GLAMM Чупалка за веѓи

GLAMM 1090 60 b tweezers pinceta cupalica cupalka pinceta
GLAMM Чупалка за веѓи
142,00 ден.
106,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043227C
favorite_border

Опис на производот

Квалитетна чупалка за веѓи од нерѓосувачки челик специјално дизајнирана за обликување и негување на веѓи со голема прецизност.

Острите рабови и ергономскиот дизајн за држење овозможуваат цвртсо стискање на влакната.

Должина: 9,5 цм.

Пакување: 1 чупалка.

Содржина

Состав: нерѓосувачки челик, пластика.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се