GLAMM Кутија за четка за заби

Glamm Toothbrush Box kutija za cetka za zabi
GLAMM Кутија за четка за заби
54,00 ден.
41,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043242C
favorite_border

Опис на производот

GLAMM Пластична кутија за заштита на четка за заби.

Бојата на кутијата може да варира.

Пакување: 1 кутија.

 

Содржина

GLAMM Пластична кутија за заштита на четка за заби.

Пакување: 1 кутија.

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се