GLAMM Ноктарица голема

Glamm 1052 2 Big Nail Clipper noktarka
GLAMM Ноктарица голема
102,00 ден.
76,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
043225C
favorite_border

Опис на производот

Glamm Ноктарица голема за хигиена на ноктите.

Пакување: 1 ноктарица.

 

Содржина

 

 

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се