GLISS Aqua Revive Регенератор за коса, 200 мл

GLISS Aqua Revive Регенератор за коса, 200 мл
178,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053210C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Aqua Revive Регенератор за нормална до сува коса со хијалуронски комплекс и екстракт од алги. И дава хидратација на косата до 48 часа без чувство на тежина.

Пакување: 200 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се