GLISS Aqua Revive Шампон за коса, 400 мл

GLISS Aqua Revive Шампон за коса, 400 мл
249,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
053212C
favorite_border

Опис на производот

Gliss Aqua Revive Шампон за нормална до сува коса со хијалурон комплекс и екстракт од алги. И дава хидратација на косата до 48 часа без чувство на тежина.

Пакување: 400 мл

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се