GLISS Total Repair Маска за коса 300 мл

GLISS Total Repair Маска за коса 300 мл
199,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
040340C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Маска за обновување, еластичност и сјај на косата со течен кератин.

  • За потхранување на косата
  • За сува и оштетена коса
  • Кремаста текстура и интензивна нега

Формулата длабоко ја обновува косата, го намалува оштетувањето до 90% и обезбедува хранливост, мекост и сјај. Течниот кератин го реконструира влакното и ги обновува оштетените делови длабоко во внатрешноста и на неговата површина.

Пакување: 300 мл

Содржина

Употреба: се нанесува на влажна коса откако ќе се измие со шампон и се остава да делува 1 минута. Се плакне темелно со многу вода. Да се користи 2 до 3 пати неделно.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се