GOOD NATURE Акциски сет - 2 Зимски филтер чаеви + подарок шолја, 2 x 20 кесички

ALKALOID GOOD NATURE 2X winter tea zimski caj, podarok, solja
GOOD NATURE Акциски сет - 2 Зимски филтер чаеви + подарок шолја, 2 x 20 кесички
181,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
046959C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

За зимскиот период ви го препорачуваме „Зимскиот чај“, кој во својот состав содржи цветови од бозел и липа, тимјан, сладок корен и плод од сладок анасон. Уникатна комбинација на билки со пријатен мирис и хармоничен вкус што смирува и релаксира.

Оваа мешавина ќе ве исполни со топлина и ќе ви овозможи комплетно уживање во ладните зимски денови.

  • Без кофеин

Нето-тежина: 2 x 30 г + шолја

Содржина

Состав: цвет од бозел, цвет од липа, тимјан, сладок корен и плод од сладок анасон.

Луѓе кои страдаат од хипертензија треба да избегнуваат прекумерна консумација, поради тоа што содржи сладок корен.

Начин на употреба: една филтер кесичка се прелева со 200 мл зовриена вода и се остава да отстои 10 минути во покриен сад.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се