GOOD NATURE Чај од брусница, 100 г

Alkaloid Good Cranberry Tea caj od brusnica
GOOD NATURE Чај од брусница, 100 г
112,00 ден.
84,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
020972C
favorite_border

Опис на производот

  • Богатство на вкусови и беспрекорно пријатен мирис

Овошниот чај со брусница е изготвен од висококвалитетни плодови од брусница и од диво јаболко, помешани со малку хибискус. Содржи 60 % плод од брусница.

Нето-тежина: 100 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се