GOOD NATURE Чај од коприва 20 кесички

GOOD NATURE Чај од коприва 20 кесички
52,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
009242C
KOPRIVA filter ~aj 20 x 1,5 gr (PALK)
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

На прв поглед непријателски настроена, копривата изобилува со витамини, минерали, хлорофил и со соли на железо.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се