GOOD NATURE Чај од липа 20 кесички

GOOD NATURE Чај од липа 20 кесички
98,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010139C
favorite_border

Опис на производот

Малите цветови од липа, спакувани во филтер-кесичка, се мал и неизбежен украс на секој семеен дом.

Нето-тежина: 20 х 1,5 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се