GOOD NATURE Детокс микс 20 кесички

GOOD NATURE Детокс микс 20 кесички
91,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
023639C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

  • Чајна мешавина која поволно дејствува за детоксикација на организмот

Чајната мешавина се состои од лист од нане, плод од бел трн, корен од глуварче, плод од сладок анасон, лист од магдонос, цвет од бозел, лист од орев, лист од мечкино грозје и сладок корен. Билките поволно дејствуваат за детоксикација на организмот и се препорачува чајот да се пие три пати на ден, незасладен.

Нето-тежина: 20 х 2 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се