GOOD NATURE Добра ноќ филтер чај, 20 кесички

GOOD NATURE Добра ноќ филтер чај, 20 кесички
86,00 ден.
82,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041158C
Online only
Акција 01-30.06.2024
favorite_border

Опис на производот

Чај со кој телото ќе се опушти по успешниот ден, а ноќта ќе добие смирена димензија.

Ароматичната комбинација на цвет од камилица, лист од нане, плод од сладок анасон и лаванда, ја намалува тензичноста од стресното секојдневие. Препорачуваме да се консумира во текот на вечерните часови. Со својот единствен и благопријатен вкус, чајната мешавина ѝ дава вистинска смисла на мислата „за добра ноќ“.

Нето-тежина: 20 х 2 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се