GOOD NATURE Добро утро чај, 20 кесички

GOOD NATURE Добро утро чај, 20 кесички
81,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
041157C
favorite_border

Опис на производот

Дајте му на телото време, но и пријатна, топла напивка за да се разбуди. Мешавината на црн чај, кора од портокал и ѓумбир, обвиткани во арома на ванила, ќе ве подготви за сите предизвици на денот.

Интензивниот и единствен вкус и мирис на чајната мешавина има својство да ги разбуди и најсонливите. За секое утро да е добро утро!

Нето-тежина: 20 х 2 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се