GOOD NATURE Филтер чај алкалакс, 20 кесички

ALkaloid Good Nature Alkalaks caj
GOOD NATURE Филтер чај алкалакс, 20 кесички
78,00 ден.
67,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010025C
Online only
Акција 01.03-31.03.2024
favorite_border

Опис на производот

  • Алкалакс - чај за прочистување

Чајот содржи лист од сена или популарно кај народот познат како мајчин лист. Листот од сена е најчесто користен растителен лаксатив, кој придонесува за нормално празнење на цревната содржина. Листот од нане ја намалува надуеноста и го олеснува испуштањето на гасовите. Исто така, дејствува спазмолитично, односно ги намалува грчвите во цревата и придонесува за нормално варење на храна.

Нето-тежина: 20 x 1 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се