GOOD NATURE Филтер чај од камилица, 20 кесички

ALkaloid Good Nature Kamilica caj
GOOD NATURE Филтер чај од камилица, 20 кесички
63,00 ден.
54,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010367C
Online only
Акција 01.04-30.04.2024
favorite_border

Опис на производот

Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Соодветен за секоја пригода.

Нето-тежина: 20 х 1 г.

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се