GOOD NATURE Филтер чај од камилица, 20 кесички

GOOD NATURE Филтер чај од камилица, 20 кесички
63,00 ден.
47,00 ден.
0
Производот сѐ уште не е оценет
Бренд
Шифра
010367C
favorite_border

Во моментов услугата за достава е достапна само во град Скопје

Опис на производот

Чајот од камилица мами со својот мирис и ги обзема сетилата. Соодветен за секоја пригода.

Нето-тежина: 20 х 1 г

Мислења на потрошувачи

Споделете го вашето искуство со овој производ!
Регистрирај се / Најави се